Dünya Radyo

Radyo Dünya Dinle: Dünya Fm radyosunu sitemizde ücretsiz online canlı dinleyebilir müzikleri,son albümleri sorunsuz dinleyebilirsiniz. Her geçen gün büyümekte olan teknolojimizle birlikte müzik sektörü ve ardında radyoculuk sektörü büyümüştür. Radyoculuk sektörünün büyümesiyle adını ön sıralarda duyurmayı başaran Dünya Fm radyomuz her geçen gün hızını kesmeden büyümeye devam etmektedir. Her geçen gün gücüne güç katarak karşımıza çıkan radyo Slow müziklerle klasik ve yeni çıkan slow müziklerle bizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadırlar.

Canlı bağlantılarımız sadece telefon bağlantıları ile değil internet sitemizle de yorum kısmına yorumlarda bulunarak istek ve görüşleriniz bildirebilirsiniz. Haziran ayının 23’ünde 1993’de yayın hayatına başlamış o günden bugüne kadar gelebilmeyi başarmış her geçen gün gücüne güç katmayı bilerek başarılı çalışmalarıyla her geçen gün artan seyircisini mutlu etmeyi bilmiştir. Sadece müzik hayatında değil gelişmeye devam ettikçe güncel haberleri, gündemde Ülkemizde gelişen olayları da dinleyicileriyle paylaşarak bilgi sahibi olmalarını sağlamışlardır.

Sloganının “Türkiye’nin En Renkli Ulusal Radyosu” Sloganı ile yola çıkarak hedefini yüksek tutmuş ve hedefine ulaşmayı başarabilmiştir. 2011 yılında ise radyolar arasında çekilme kararı almış internet ortamında yayın hayatına devam etmeyi öngörmüş ve hayallerini tek tek yapmayı bilmişlerdir.

Ülkemizde sayılı radyolar arasında yer edinen bir çok kitle tarafında bilinen Radyo Dünya en iyi slow parçaları dinleyicileri ile paylaşarak onların arkadaşları olmayı başaran iyi günde de kötü günde de her zaman yanınızda olmayı bilmiştir. Diğer radyolardan diğer bir farkları ise bir çok dilde yayın yaparak dinleyicilerine her dilden seslenmeyi en iyi şekilde başarmaktadırlar.

Canlı Radyoları Dinle

Dünya Radyo dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri