Düzce Öncü fm

Radyo Düzce Öncü Dinle: Öncü Radyo Düzce ilinden yayın yapmaktadır ve Düzce TV ile kardeş kuruluştur. Frekansının dışında kalan Düzcelileri de düşünen radyo Öncü FM, internet yayınları ile paylaşımlarını sürdürmektedir.

Öncü Radyo Hangi Alanda Yayın Yapıyor?

Türkçe müzik yayını yapan kanal, haberler ve reklamlar ile de yayınını devam ettirmektedir. Radyo Öncü her kanalda görülebilecek ulusal haberlerin yanında, asıl hedef kitlesi olan insanları ilgilendiren yerel haberlere de yer vererek, sosyal sorumluluğuna sahip çıkmaktadır.

Öncü Radyo100.2FM ile Sizlerle

Düzce gibi küçük bir yüz ölçümüne sahip olmasına rağmen, kalabalık ve her daim canlı olan bir ilin sözcülüğünü ve öncülüğü yapmak gibi bir misyonu olan radyo kanalı, güncel haberler ile birlikte en güzel Türkçe sözlü müzik yayın yapmaktadır. Yerel kuruluşlara, en uygun reklam tariflerini sunarak büyük destek sağlayan Öncü Radyo, manevi değerlerin korunmasını amaçlamaktadır. En güzel şarkılar ile hoşça vakit geçirmek ve aynı anda gündemden uzak kalmamak için Öncü Radyoyu düzenli olarak dinlemek yeterli olmaktadır.

Canlı Radyoları Dinle

Düzce Öncü fm dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri