Filiz Fm

Radyo Filiz Dinle: Filiz FM 96.5 FM’de sizlerle Muş’un sesi olmak amacı ile açılmış olan Filiz FM dinle, 1995 yılından bu yana canlı yayın hayatına devam etmektedir. Türkiye’de açılan ilk özel radyolar arasında yer almaktadır. 24 saat boyunca yayın yapmakta olup sabah 08.00 gece 00.00 dışındaki saat aralıklarında yalnızca müzik akışı olmaktadır.
Güne Merhaba programı ile sabah saat 8’de Filiz FM’in yayınları başlar. Erken saatlerde çalan şarkılar daha hafif müziklerdir. Saat ilerledikçe müzik de ağırlaşmaya başlar.
Su Misali, Dudaktan Kalbe, Full Damar, Hayata Dair, Gezegen, Geceye Günaydın, Müzik Ziyafeti programları gün boyunca sürmektedir. Muş halkı tarafından sıklıkla takip edilen kanal internet üzerinden canlı olarak da dinlenebilmekte olup, reklam kuşağında Muş’un yerel reklamları yer almaktadır. Ulusal olarak arabesk damar müzik şarkıları sunan radyo 2000 ile de sevdiğiniz bütün arabesk sanatçıların müziklerini takip edebilirsiniz.

Filiz FM Frekansı: 96.5

Filiz FM Hangi İlin Radyosu?

Filiz FM Muş merkezli bir radyo olup Muş ve çevre illerde dinlenebilmektedir. Damar ve arabesk şarkıların ağırlıkta olduğu şarkılar çalmaktadır.

Filiz FM Uydu Frekansı: Uydu yayını yapmamaktadır.

Canlı Radyoları Dinle

Filiz Fm dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri