Samsun Fıstık Fm

Radyo Fıstık Dinle: Fıstık Fm 2003 yılında kurulan ve Samsun’un Çarşamba ilçesinde faaliyet gösteren radyo dinle, Karadeniz müziğin ritmini en iyi şekilde hissedebileceğiniz radyolar arasındadır. 88.4 frekansı ile arabesk ve Karadeniz müziğinde başarılı bir noktaya ulaşmış olan radyo, binlerce dinleyicisi ile her geçen gün büyümekte ve en popüler radyolar arasındaki yerini almaktadır.

Fıstık FM Yayın Akışı

Aralıksız Arabesk müzik yayınları ile bu türde radyo kanalı arayanların vazgeçilmezi niteliğindeki Fıstık FM, dinleyici beklentilerine verdiği karşılık ile pek çok kişinin her gün bıkmadan dinlediği radyolar arasında yer almaktadır. Kurulduğu ilk günkü özveri ve kaliteden dün vermeden günümüze kadar ulaşmış olan Fıstık FM, sektördeki kararlı duruşu ile pek çok dinleyenin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Samsunluların benimseyerek dinlediği radyoyu, Türkiye’nin her yerinden dinleyebilmek için online fıstık FM dinleme olanağı veren internet sitelerini ziyaret etmek gerekir.

fistikfm

Fıstık FM İle 7/24 Arabesk Müzik

Radyodan arabesk müzik dinlemek isteyenler için ideal hizmet kalitesine sahip olan Fıstık FM, köklü bir geçmiş sahip radyolar arasında yer alıyor. Samsun merkezli oluşu Arabesk müziklerin yanı sıra, Karadeniz müziğinde şarkı seçimlerinde etkili olmasına neden olmaktadır. Radyo keyfini kalite ile buluşturabileceğiniz eşsiz niteliklere sahip olan Fıstık FM, istek şarkı isteme ve beklentilere uygun yayın akışı ile her yaştaki radyo severin dinlediği radyolar arasındadır. 7/24 arabesk müzik yayını ile vazgeçilmez özellikteki Fıstık FM dinle, favorilere eklenmeyi hak eden radyolar arasındadır.

Canlı Radyoları Dinle

Samsun Fıstık Fm dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri