İstanbul FM

İstanbul FM Dinle: İstanbul FM Slow, İstanbul ili ve ilçelerinde dinlenmekte olan bir radyodur. Bunun yanı sıra her il için farklı frekans dinle ve online radyosu üzerinden Türkiye’de her ile ulaşmış bir radyo istasyonudur.

İstanbul FM Slow Hangi Alanda Yayın Yapıyor?

Türk pop müziği, Türk sanat müziği, Türk halk müziği ve özgün müziğin en seçkin slow tüm şarkıları içinde barındıran geniş müzik yelpazesi sayesinde her tür dinleyiciye ulaşan bir kanaldır.

İstanbul FM Slow 88.6 Frekansı ile Sizlerle

88.6 MHz Frekansından İstanbul ve çevre illerden ulaşırken, Türkiye’de ve dünyada resmi internet sitesi üzerinden kesintisiz yayın ile tüm dinleyicilere radyo kanalına ulaşım kolaylığı sağlamıştır. 2015 yılında “Aşkın Türkçesi” sloganıyla radyo yayın hayatına başlayan İstanbul FM Slow, Türkçe slow müzik sevenlerinin beğenisine sunulmuştur. Türkiye’de her il için farklı frekansta hizmet veren radyo istasyonu ayrıca dünyada da ulaşım sağlayarak her yerden dinlenme kapasitesini arttırmıştır. Kısa süre önce hizmet vermeye başlamış olan İstanbul FM Slow yayın kalitesi sayesinde şimdiden birçok dinleyicinin beğenisini kazanmıştır.

Canlı Radyoları Dinle

İstanbul FM dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri