Luxury Lounge FM

Lounge FM Dinle: Luxury Lounge Fm radyo’nun merkezi yayın adresi İstanbul’dur İstanbul’dan bizlere 102.0 adresi ile yayın yapmaktadırlar. Lounge FM dinle en çok dinlenen radyolar arasında yer edinmeyi başarmış ayrıca Lounge Müzik en çok dinlenenler listesine ismini bu şekilde yazdırmayı başarmışlardır.

İlk yayın hayatında Lounge 102 ile başlamasına rağmen yeni isimlerle de dinleyicilerine tutunabilmiş vazgeçilmezi halini almayı başarmışlardır. Slogona ise “Sadece Müzik” sloganı ile dinleyicilerine hitap etmektedir. Nasıl ki gün içerisin de bir çok insanın müzik ihtiyacını gidermeyi isteyeceklerse müzik ihtiyacınızı giderebilecek en iyi müzikler vererek sizlerin radyo da kalmasını sağlamaktadırlar.

Radyo Luxury Lounge “downtempo” türünde yayın yapan Türkiye’ de ilk olma ünvanını kazanmış radyo bugünde geçmişte olduğu gibi başarılarla dolu yayın hayatına en güzel biçimde devam edebilmektedir. Lounge FM Müzik türünün öncü ülkelerinde yetişten sanatçılar ve Dj’ler olmak üzere bir çok ünlü isim radyoda programlar düzenleyerek yayınları daha eğlenceli hale getirmeyi başarmışlar daha güzel profesyonel dinletiler vermişlerdir.

Radyo Lounge sadece telefon bağlantıları ile değil sitemizde bulunan yorum bölümüne radyo hakkında ki düşüncelerinizi ve bizde istek müziklerinizi isteyebilir katılımlar bulunabilirsiniz. Sohbet tadına geçen programlarına katılımlar yaparak gününüzün nasıl geçtiğini anlamayacak ve ne kadar keyifli bir gün geçirdiğinizin farkında olacaksınızdır. Alt yapı çalışmalarına da gereken bütün çalışmaları yaparak teknolojinin ve müzik sektörünün gelişiminden faydalanarak çalışmalarını hızlandırmakta dırlar. Türkiye’nin en geniş kapsama alanına sahip radyo istasyonu evde işte veya aracınızda nerede bulunursanız bulunun dinleyicilerinde seslenebilmeyi en iyi biçimde sağlayabilmektedirler.

Canlı Radyoları Dinle

Luxury Lounge FM dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri