Ntv Radyo

Ntv Radyo Dinle: Ntv radyosu günümüz radyolarında özellikle de canlı haber yayını yapan radyolar arasında en baş listede yerini almayı başarmıştır. Haber dinle sektöründe olup biten gündemi en şekilde değerli dinleyicilerine dürüst ve en kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Teknolojinin de gelişmesi ile Ntv dinlerken anında olup biten haberleri canlı bir şekilde duyacaksınız.

Ntv Radyo Dünyada olup biten haberleri anında sizlere en doğru biçimde vermeyi hedefleyen bir radyo olma özelliği taşımaktadır. Ntv radyo yayın hayatına 23 Mart 2001 yılında başlayarak günümüze kadar başarılı bir şekilde yayın vermiştir. Kurucusu Turgay Ciner radyoyu açtığı tarihten bugüne en doğru ve en hızlı bir şekilde haberleri siz değerli kullanıcılarına ulaştırmayı başarmıştır. Büyük bir dinleyici kitlesine sahiptir. Ntv Radyo kanalı Yalova ve İstanbul üzerinden yayın vermektedir. En güncel haberleri sizlerle paylaşmaktadır.

Radyo Ntv dinlerken asla sıkılmayacaksınız yurt içinde her yerde dinleyebileceğiniz haberleri en dürüst bir şekilde anında öğrenebileceğiniz bir yayın akışına sahiptir. Radyonun frekans adresi 90.4 olup sitemizden online bir şekilde hiç bir ücret talep edilmeden dinleyebilirsiniz.

Canlı Radyoları Dinle

Ntv Radyo dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri