Number One FM

Number One FM Dinle: Number One FM Türkiye’de yabancı müzik dediğimizde ilk akla gelen radyo dinle kanalları arasında olan Number one fm sizlere ulusal olarak hizmet vermekte olan kurumsal yılların deneyiminde bir radyo istasyonudur. 102.5 fm frekansından sizlere sesini duyuran radyo yabancı müzik piyasasını sizler için takip etmektedir. Genelde yayınlarında hareketli yabancı müziklere yer veren radyo number fm en çok tercih edilen yabancı radyolar arasına yer almaktadır.

Number One FM sitesinde oluşturmuş olduğu hit 20 ve hit 40 parçaları ile  isim yapmış kendini kanıtlamış müzikler ile dinleyicilerine kendine özgü bir yabancı müzik listeleri sunmaktadır.

Radyo Number one sizlere fm frekansından ulusal olarak  hizmet vermektedir.Yayın ağı olarak internetten uydu frekansından  dinleyicileri nerede olursa olsun kolaylıkla dinleme imkanı sunmaktadır. Android ve ios telefonlara uyumlu uygulamaları ile de cep telefonundan dinlenme imkanı olan radyo Number one fm sizlere kesintisiz bir hizmet vermektedir.

Number One FM İletişim

Mail adresi yolu ile radyo ile iletişime geçebilirsiniz. Mail Adresi: [email protected]

Number One FM Frekans

İstanbul 102.5
Ankara 101.5
İzmir 90.5
Adana 107.7
Antalya 90.5
Bursa 101.9
Eskişehir 102.5
Kayseri 99.7
Kocaeli 102.5

Number One FM Uydu Frekans

Number One FM D-Smart : Kanal 511
Number One TV D- Smart : Kanal 64
Number One TV Türksat 3A :
F: 11096 S.R 30000 POL:Dikey (vertical) Fec 5/6

Canlı Radyoları Dinle

Number One FM dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri