Radyo 52

Radyo 52 Dinle, frekansı üzerinden yaptığı yayınlarını, Ordu ilindeki stüdyosundan sunmaktadır. İnternetteki sayfasından online dinle 52 fm radyosudur.

Radyo 52 Hangi Alanda Yayın Yapıyor?

Türkçe sözlü pop müzik yayını yapan Radyo 52, günün ilerleyen saatlerinde Türkçe sözlü slow müziklere de yer vermektedir.

Radyo 52 93.7 FM ile Sizlerle

Günlük olarak yayınlanan “1 Saat 1 Sanatçı” programında, değerli bir müzik sanatçısını konu alarak, bir saat boyunca eserlerine yer verilmektedir. Ordu ilinin, yerel yayın organlarının azlığını bilen Radyo 52, yerel haberlere de yer vererek, iletişimi güçlendirmek hedefine ulaşmaya çalışmaktadır. Yerel üretici ve ticarethanelerin reklamlarını, en etkin şekilde düzenleyerek sunan Radyo 52, ekonomik canlılığın sağlanmasına da katkıda bulunmaktadır. Ordu dışındaki hemşehrilerin de rahatlıkla dinleyebilmesini sağlamak için, online canlı yayına geçen Radyo 52, kaliteli yayın çizgisinden vazgeçmeyerek, dinleyicilerinden tam not almaya devam etmektedir. Son teknolojiye sahip stüdyosu ile yüksek ses kalitesi ile yaptığı yayın, çevre illerden de dinlenebilmektedir.

Canlı Radyoları Dinle

Radyo 52 dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri