Radyo 7

Radyo 7 Dinle: Radyo 7 fm gelişmeler ile gelen hem avantaj hemde dezavantaj bulunmaktadır radyoculuk sektöründe bunlara gelecek olursak. Bir çok radyonun bulunması sebebiyle dinleyici kitlesi çeşitliliği artması nedeniyle farklı radyolara dağılımları artmaktadır.

Radyo 7 Dünyada ve ülkemizde olup biten güncel olayları sizlerle paylaşarak sizlerin bilgi sahibi olunması sağlanmaktadır. Radyo 7 frekansı Türkiye’nin tüm güzelliklerini sizlerle paylaşır. Değerli profesyonel ekipmanları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamışlardır. Erkan’la canlı yayınlar yaparak ünlü sanatçıların konuk olduğu programları büyük bir keyifle dinleyebilirsiniz.

Radyo 7 Uydu Frekansları:

Uydu Türksat 2A Frekans : 11777 Sembol : 4800 Polarizasyon : Horizontal (Yatay) FEC : 5/6 ile dünyanın dört bir yanına yurt dışındaki vatandaşlarımızda seslene bilmektedir.

Kesinlikle ırkçılık ilkesinin dışına çıkmaz kurallar çerçevesinde ahlaka uygun hitaplar ile sizlere seslenmektedir. Nostalji’nin özlendiği günümüzde Eda hanımla nostaljiyi Yeşil çamı tekrar özlersiniz. Radyo 7 kendine has özgün programlarıyla dinleyici kitlesini her geçen gün artırmaktadır. Geçmişten günümüze bir çok başarılara imza atmış ve radyoculuk sektöründe emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Fehmi Korunun yorumlarıyla gündemde olan olayların dinleme keyfinin arttığını göreceksiniz. Vatandaşlarımızın sorunlarını ele alarak sizlerin sorularına da canlı yayınlarında en iyi şekilde tarafsız yorumlandığını göreceksiniz.

Canlı Radyoları Dinle

Radyo 7 dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri