Radyo Ahenk

Radyo Ahenk Dinle:  İstanbul ili ve ilçelerinde dinlenen yerel bir radyodur. Radyo Ahenk dinle hangi Alanda Yayın Yapıyor?

Türk halk müziği, Türk sanat müziği, arabesk, Türk pop müziği, fantezi ve özgün müzik alanında yayın yapan Radyo Ahenk geniş müzik yelpazesi sayesinde her tür dinleyicinin radyo kanalını dinlemesinde etkili olmuştur.

Radyo Ahenk 104.8 Frekansı ile Sizlerle

104.8 MHz Frekansından yayın yapan Radyo Ahenk, yalnızca İstanbul ile sınırlı kalmayıp geniş bir kitleye ulaşmayı hedeflemektedir.

2011 yılında bu yana Nar Grup radyoları bünyesinde yayın hayatına başlayan Radyo Ahenk fm her türden müziği dinleyicileriyle buluşturduğu için her türden insanın kısa sürede beğenisini sağlamıştır. Daha çok Türkçe arabesk ve fantezi türüne ağırlık veren radyo kanalı olduğu için dinleyici kitlesini etkilemeyi başarmıştır.  Ahenk fm’de takip edilen programlar arasında, hafta içi her gün Gönül Pusulası ile sevenleri ile buluşan İdris Doğan ve hafta içi her gün 19.00-22.00 saatleri arasında Gül Atarla Hayata Dair programı ilgi çeken konularıyla dinleyicileriyle buluşuyor. Türk sanat müziği dalında şarılar ile güzel vvakitler geçirmek için Radyo Doğa dinleyin.

Canlı Radyoları Dinle

Radyo Ahenk dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri