Radyo Çağdaş

Radyo Çağdaş Dinle: Çağdaş fm İzmit’te yayın yapan Halk müzikleri ve türkü dinle müzikleri ile 89.0 fm frekansından canlı yayın yapan bir radyo istasyonudur. Radyo çağdaş ı hem frekans yolu ile hemde internet üzerinden canlı olarak dinleyebileceğiniz güzel bir  İzmit radyosudur.

Radyo Çağdaş fm Türkü kültürünü herkese sevdirmek türküleri Dünya’nın neresinde olursa olsun bir kimsenin dinlemesine imkan sağlayan bilinçli çalışanları ile  hizmet vermektedir. Türkülerimizin bizden torunlarımıza torunlarımızdan çocuklarına devam eden bir çığır olarak devam etmesini isteyen arzulayan bir radyo istasyonudur. Radyo yöresel müziklerini sunarken hiç bir yörenin müziğini daha ağır baskın bir şekilde  değilde orta seviyede her yörenin müziklerine yer verilen  bir çağdaş tarafsız  bir radyo istasyonudur. Radyo çağdaş dinlerken rahatlayacak,sakin  bir ortam olmasına  zemin hazırlamış olacaksınız. Türk sanat müziği alanında şarkılar dinlemek için  Ankara merkezli radyo Ostim dinleyebilirsiniz.

2007 yılından bu yana Kocaeli’nin sesi olan radyoyu kesintisiz  olarak bulunduğunuz sayfadan dinleyeceksiniz.

Radyo Çağdaş Frekans

Radyo Çağdaş 89.5 fm frekansından Kocaeli ve çevresinde dinlenmekte olan bir radyo istasyonudur. İnternet üzerinden canlı online dinleyebilirsiniz.

Radyo Çağdaş İletişim

Telefon: +90 262 325 04 04
Mail: [email protected]
Adres:İnönü Caddesi No:91 Kat:5 İzmit / Kocaeli 41100 Türkiye

Canlı Radyoları Dinle

Radyo Çağdaş dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri