Radyo Dejavu

Radyo Dejavu Dinle: Dejavu fm radyonun kurulumu ve yayın hayatına geçmesi Çağatay Can tarafından gerçekleştirilmiştir. Radyo Dejavu yayın hayatına başlamadan önce sloganını “Türkiye’nin Tek Türkçe 80’ler 90’lar Radyosu” sloganıyla yayın hayatına başlamış müzikleriyle dinleyicilerine etki altında bırakmışlardır.

Radyo yayın hayatında sadece müzikler değil bir çok alternatiflerle yayın hayatına devam etmektedirler. Sadece radyolarımızdan değil sitemizden de radyoyu büyük bir keyifli hiç bir aksaklık yaşamadan dinleyebilirsiniz.

Radyo Dejavu aracılığıyla veya bilgisayar aracılığıyla değil mobil akıllı android cep telefonlarıyla da google playdan uygulama programlarımızı indirerek radyomuzu telefonlarınızdan da dinleme işlevi gerçekleştirebilirsiniz. Nostalji müzik keyfinin tadını en iyi şekilde alabileceğiniz tek radyo adresinizi olma özelliği taşımaktadır. Eskileri anmak hatırlamak istiyorsanız bunu en iyi müzikle yaparız diyorsanız sizlerin en iyi adresiniz dejavudur öyleyse hemen bağlanın ve keyifli müzikleri sizlerde dinleyerek hizmetin büyüklüğünü müziklerin kalitesini çalışanların kalitesini kendi kulaklarınızla duyabilirsiniz.

Dejavu FM sadece müzik dinlemek ile kalmaz eskide kalmış anıları da eski tarihi anlatan müziklerle eski tarihi hatırlayarak kendinizi huzurlu hissedebilirsiniz. 80’li ve 90’lı yıllara ait müziklerin paylaşıldığı arşivi çok büyük bir radyo istasyonudur. Diğer radyo kanallarından çok farklı olması kendine özgü çalışmalarıyla olmaktadır. Bu sayede insanlarında gün içerisinde ki müzik ihtiyaçlarını gidermelerine sebep olarak keyif almalarını sağlamaktadırlar.

Canlı Radyoları Dinle

Radyo Dejavu dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri