Radyo En

Radyo En dinle:  En FM radyosunu sitemizden ücretsiz online bir şekilde müziklerini canlı dinleyebilir canlı dinle yayınlarına katılım yapabilirsiniz. En fm günümüzde gelişen sektörler arasında radyoculuk da adını duyurmayı başarmış olan En radyo olarak günümüze kadar gelmeyi başarmış radyo istasyonudur.

Halkımız arasında ENl erin radyosu olarak bilinmiş buda dinleyicilerimizin radyodan ne kadar memnun olduklarını ne kadar etkinlendiklerini göstermektedir.

En Fm daha çok türkülerle bizlerin gününe eşlik ettiğini göreceksiniz. Yayınları kesintisiz günü her saati 7/24 devam ederek her an dinleyicisinin yanında olmasını bilmiştir. Türk Halk Müziğimizde doyumsuz bir yayın yapan yayınlarında bir an bile bıkmadan gün içerisinde sıkılmadan dinleyebileceğiniz radyo frekansıdır. 1995 yılında yayın hayatına Güney Marmara bölgesinde başlamış olup Türk halk müziği ile ilk müzik yayımına başlamıştır. Bursa ilimizde kurulmuş ve çalışmalarını orda sürdürmeyi devam eden radyo 105.5 frekansıyla her an yanımızda olabilmeyi başarmıştır.

Sadece tük halk müziği ile bizlere eşlik ederek değil eşsiz eğlenceli programlarıyla da bizlerin yanında olmayı bilmiştir. Güzel Türkiye’mizin güzel Tarihini bizlere en iyi şekilde yansıtmayı başarmışlar bizlerin tarihe olan özlemini duygusunu en iyi şekilde tetiklemeyi bilmişlerdir.

Radyo En bir çok kişi tarafından özenle takip edilen radyoya istediğini her yerden takip edebilir yayınlarda bağlantıları sitemize istekleri ve görüşlerinizi yorum kısmında bildirebilirsiniz. Türklük duygumuzu ve maneviyatımızı güçlendirmeye çalışan ve başaran adını duyurmayı başaran eşi benzeri bulunmayan radyo frekansıdır. Ayrıca Bursa ilimizinde ilk sırasında bulunmayı başarmış radyoları arasında birinci olmayı başarmıştır.

Canlı Radyoları Dinle

Radyo En dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri