Radyo Hisar

Radyo Hisar Dinle: Hisar Fm dinle radyosunu sitemizden ücretsiz sorunsuz bir şekilde takip edebilir yayınlarını canlı dinleyebilirsiniz. Canlı yayın hayatına adından da bilinebileceği gibi Afyonkarahisar Merkez’den başlamış ve çalışmaları halende devam etmekte olan 100.3 frekansıyla yayınlarına devam etmektedir. Afyonkarahisar, Eskişehir, Konya, Isparta, Uşak ve Kütahya  illeri ile beraber tüm ilçelere yayın vererek her zaman değerli dinleyicileriyle olabilmektedirler. Sadece Türkiye’ye değil internet yayınımızdan radyomuzu tüm dünya takip edebilmektedir.

Radyo Hisar aklınıza gelebilecek tüm müzikleri dinleyebilir isteklerde bulunabilirsiniz. Radyo Afyonkarahisar’ın en iyi şekilde sesi olmaya çalışmaktadır. Çevre illerde Türkiye’de ve Dünya’da olmakta ve olabilecek tüm haberleri sizlere sunarak yayın yaparak sizlerin de bilgi sahibi olmanızı sağlarlar. Radyo hisar en hit müzikler çalarak yayın hayatına devam eden ve yayınlarını en kaliteli bir şekilde devam ettiren kanaldır. Eşi benzeri bulunmayan başarıl ekipmanlarıyla her zaman günün her saati değerli dinleyicileriyle baş başa olabilmeyi hedeflemekteler.  Canlı müzik yayınlarıyla da gününüze renk katan çeşitli güzel programlarıyla da sizlerin can sıkısını alarak güne zinde başlamanızı sağlamaya çalışırlar. Facebook ve twitter aracılığı ile beğenilerinizi ve yorumlarınızı da gerçekleştirebilirsiniz.

müziğin tadıyla kalmayacak Dünya’da ve Türkiye’mizde ki haberleri de sizlere sunarak bilgi sahibi olmanızı sağlayacaklardır. Yayın akışını radyonun sitesinde takip ederek gün içerisinde ki programını görebilirsiniz. Hisar Fm  isteklerinizi sadece telefon bağlantıları ile değil sms yada sitemizde bulunan yorum bölümüne isteklerinizi ve site hakkında ki görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Böylelikle daha iyi bir hizmet alarak radyo sizlerin vazgeçilmezi halini alacaktır. Her zaman uygun programlarıyla çalışmalarını özveriden ödün vermeden devam ettirmişlerdir

Canlı Radyoları Dinle

Radyo Hisar dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri