Radyo İmparator

Radyo İmparator Dinle: Arabesk fantazi türü müziklerde alanında başarı sağlamış olan Radyo İmparator fm en güzel arabesk damar dinle parçaları ile dinleyicilerini sürekli olarak kendine bağlamayı başarmış bir radyodur.

2007 yılından bu yana sizlere yayın yapan radyo  2010 yılına kadar radyo mix adı altında yayın yapmış daha sonrasında arabesk radyo türü yayınlarına  başlaması sebebiyle radyo ismini değiştirerek şuandaki radyo ismi İmparator fm ismi ile sizlere hizmet vermektedir.

Radyo İmparator kalitesinden hiç bir zaman ödün vermeden tecrübeli kadrosu ile hizmet vermekte olup donanımsa alt yapısı olarak en iyi alt yapıya sahip bir radyo istasyonudur. Radyo imparator arabesk müzik yayınları ile birlikte kültür sanat gibi alanlarda da etkili her fırsatta bu alanlarda dinleyicileri ile  etkinliklere katılan bir radyo istasyonudur.

Radyo imparator İstanbul’da 105.8 fm frekansından yayın yapmaktadır. Radyo %80 civarında arabesk müzik türünde yayınlar yaparken %20 de pop müzik alanında yayınlar yapmaktadır. Arabesk türü müzik alanında  şarkı söyleyen sanatçılara her fırsatta destek veren radyo yeni sanatçıların  albümlerini sıklıkla tanıtmalarında yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Radyo arabesk fm internette ve cep mobilde  online olarak canlı dinleyebilir,Dünya’nın neresinde olursanız olun istediğiniz zamanda ulaşabileceğiniz bir arabesk fm radyosudur.

Radyo İmparator Frekans

BALIKESİR 103.5
BURSA 98.1
İSTANBUL 105.8
TEKİRDAĞ 98.5
KOCAELİ 98.1
İZMİR 107.3

Radyo İmparator İletişim

Radyo imparator iletişimi için buradaki forumu doldurabilirsiniz.

Canlı Radyoları Dinle

Radyo İmparator dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri