Radyo Jest Fm

Radyo Jest Fm Dinle: “Kulağınızdan yüreğinize” sloganı ile yola çıkan ve Aksaraylıların dilini, ne istediğini çok iyi anlayan Jest FM, her yaştan, her kesimden Aksaray’ın hoşuna gidecek şarkıları başarı ile bulup yayınlaması sayesinde, çevre yerel radyolardan çok daha büyük bir dinleyici kitlesine sahiptir. Dinleyicilerinin hoş vakit geçirmesini sağlarken, yerel ekonominin de hareketlenmesini sağlamak amacıyla, bir sosyal sorumluluk projesi şeklinde çalışarak, en uygun fiyatlı reklam tariflerini hazırlamış ve yayınlanan reklamların satış sonuçlarına olan etkilerini de bizzat deneyimli ekibi ile takip ederek, işe yararlılığını ispat etmiştir. Aksaray halkının, birlik ve beraberliğine her şeyden çok önem veren bir kanaldır.

Jest FM Frekansı: 101.2

Jest FM Hangi İlin Radyosu?

Aksaray’dan yayın yapan Jest FM, çevre illerden de rahatlıkla dinlenebilmektedir. Canlı radyo dinleme programları ile internet yayını da tüm dünyadan takip edilebilmektedir.

Jest FM Hangi Alanda Yayın Yapıyor?

Pop müziğin en güzel Türkçe örneklerini yayınlayan Jest FM, slow müziklerin çoğunlukta olduğu müzik programları da sunmaktadır. Yabancı Slow müzik severler için en güncel romantik slow müziklerin adresi Slow time dinlemeyi unutmayın.

Canlı Radyoları Dinle

Radyo Jest Fm dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri