Radyo Joy Turk Akustik

Radyo Joy Turk Akustik Dinle: Joy Türk fm dinle siz değerli dinleyicilerine 1 ağustos 2003 yılında siz değerli dinleyicileri ile buluşmuştur. Canlı yayın akışı Türkçe olarak verilmekte olup daha çok slow dinleyicilerine hizmet etmektedir. Türkiye içerisinde hizmet veren radyolar arasında en baş sıralara slow müzikleri ile çıkmayı başarmıştır.

Slow müzik veren Türkiye sınırları içerisinde bir ilke imzayı atmayı başarmıştır. Joy Türk Radyosu Lokum Fm radyosunun yerine kurulmuş olan bir radyodur. İstanbul yayın başlamış olup frekans adresi 89.0 frekansı ile siz değerli dinleyicilerine en kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktadır. Akustik müzikte en üst sıralarda yer alan bir alana sahiptir daha çok müziklerini akustik olarak dinleyicilerine sunmaktadır.

Joy Türk akustik 2003 yılından bugüne kadar başarılarla dolu bir şekilde günümüze gelmiş olup o yıldan bugüne kadar daha çok ağırlıklı olarak slow müzik dinleyicilerine hitap etmektedir. Gün boyunca sizlere en kaliteli canlı yayın akışını veren bir radyodur.Canlı dinlemek için ister radyonuzdan isterseniz de sitemizden dinleyebilirsiniz.

Canlı Radyoları Dinle

Radyo Joy Turk Akustik dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri