Radyo Kemençe FM

Radyo Kemençe Dinle: Kemençe Fm Kendine has tarzı ile Karadeniz müziğinin en keyifli duraklarından biri olan Kemençe FM, Sakarya’nın önde gelen radyo dinle istasyonları arasında yer almaktadır. Karadeniz yöresinin e güzel şarkı ve türkülerini her an dinleme ayrıcalığına sahip olabileceğiniz radyoya 96,9 frekansından ulaşmak mümkündür. Sadece Sakarya’da yaşayanların radyo üzerinden dinleyebileceği Kemençe FM, internet üzerindeki yayınları ile internetin olduğu her yerde bu radyoyu kesintisiz bir şekilde dinlemek mümkündür. Karadeniz ruhunu yaşamak ve en güzel kemençe melodileri ile gününüzü daha keyifli hale getirmek için Kemençe FM’i mutlaka keşfetmeli siniz.

Kemençe FM Karadeniz Radyosu

Günün enerjisini artırmanın en kesin yollarından biri niteliğindeki Kemençe FM, hareketli ve dinamik Karadeniz şarkıları ile dinleyenlerin içini kıpır kıpır eden bir radyodur. Bu alandaki hizmetlerini her geçen gün artıran radyo, Kemençe müziklerinin en çok aranan ve dinlenmek istenen şarkılarını Karadeniz tutkunları için bir araya getirmekte ve en kaliteli programlar içinde beğenilere sunmaktadır. Yıllardır profesyonel bir şekilde yürüttüğü radyoculuk hizmetleri ile Karadeniz müzik keyfini doruğa çıkarma konusunda üzerine olmayan bir radyodur.

Kemençe FM Frekans Bilgileri

96.9 frekans adresi ile şimdilik sadece Sakarya dinleyicilerine özgü olan Kemençe FM, bu konuda gördüğü ilgi karşısında, diğer iller içinde frekans geliştirme çalışmalarına hız vermiş durumdadır. Dinleyenlerin memnuniyeti için elinden geleni yapan radyo, beklentileri karşılamak içinde üst düzey radyoculuk performansı sergilenmektedir.

Canlı Radyoları Dinle

Radyo Kemençe FM dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Benzer Radyolar
Radyo Etiketleri