Fethiye Radyo Likya Fm

Radyo Likya Frekansı: 91.1

Radyo Likya Hangi İlin Radyosu?

Radyo Likya Dinle: Muğla ili sınırlarından, Fethiye merkezden yayın yapan Radyo Likya dinle, web radyoculuğu da yapmaktadır.

Radyo Likya Hangi Alanda Yayın Yapıyor?

Genel çizgi olarak, Türkçe karışık müzik yayını yapan Radyo Likya, güncel konularda hazırlayıp sunduğu programları da yayınlarına dâhil ediyor.

Radyo Likya 91.1 FM ile Sizlerle

1994 yılının ortalarında başladığı yayın hayatında, büyüyen ve gelişen Radyo Likya, frekans değişikliği ile birlikte, Muğla merkezdeki stüdyosunu, Fethiye’ye taşıyarak, yayın bölgesini genişletmiştir. Ülkenin en çok turist çeken bölgesi olması sebebiyle, Fethiye esnafının sesi olma iddiasıyla, son derece etkili reklamlar hazırlayarak, en uygun tariflerle yayınlamaktadır. Edebiyat, ekonomik, sanat, moda konularında düzenlenen programları, işinde uzman programcılarla sunmakta, bu durum yerel bir radyo olmasına rağmen, ulusal kalitede yayın yapmasına sebep olmaktadır. Yerli turistlerin, Fethiye’den ayrıldıktan sonra bile radyoyu dinlemek istemeleri ile ortaya çıkan bir fikirler, online yayıncılığa da başlayan Radyo Likya, tüm ülkeden ve yurtdışından, kaliteli yayın ekipmanları sayesinde, rahatlıkla dinlenebilmektedir.

Canlı Radyoları Dinle

Fethiye Radyo Likya Fm dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri