Ankara Radyo Makro Fm

Radyo Makro Dinle: Başkent Ankara’dan yayın yapan Makro FM,  uygulamalar ve web sitesi sayesinde de online dinle olağanı sahip bir sitedir.

Makro FM Hangi Alanda Yayın Yapıyor?

Ağırlıklı olarak güncel pop şarkıları olmak üzere, Anadolu Rock, Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği örnekleri de sunmaktadır.

Makro FM 94.8 FM ile Sizlerle

“Hayata gülümseyen çizgi ötesi Radyo” olarak sloganını ortaya koyan Makro FM, 2002 yılından beri, başarı ile yayınlarını sürdürmektedir.   5 KW RVR vericisiyle, kesintisiz ve pürüzsüz, en kaliteli yayınlardan birini yapmaktadır. Çok yüksek web sitesi ziyaretçi sayıları sebebiyle, kendisini yerel bir radyo olarak tanımlamaktan uzak duran Makro FM, kazandığını yine radyo yayınlarını geliştirmek için harcayarak, radyoculuğun en güzel örneklerini sunmaktadır. En kısa reklam kuşağına sahip radyolardan biri olarak, kesintisiz müzik yayını yapmaktadır. Sabahları yayınlanan “Güne Merhaba” programı, özellikle mesaiye yetişmeye çalışanlar tarafından, araçlarında dinlendiğinden, en hareketli müziklerle birlikte, haber yayını da yapmaktadır. Makro Hit 20 programı, en çok dinlenen şarkıların derlendiği bir program.

Canlı Radyoları Dinle

Ankara Radyo Makro Fm dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri