Radyo Nurs

Radyo Nurs Dinle: Stüdyosu Adana’da bulunan Nurs FM, internet online dinle yayını ile tüm yurda ve yurt dışına yayılan bir hizmet vermektedir.

Nurs FM Hangi Alanda Yayın Yapıyor?

Dini konuların konuşulduğu, tartışıldığı ve bilgi almak isteyen herkesin ulaşabildiği programlar yayınlayan Nurs FM, müzik programlarını ilahiler ile yapmaktadır. Doğal olarak, Arapça ilahiler de yayınlamaktadır.

Nurs FM 106.6 FM ile Sizlerle

“Kalbinin sesini dinle” diyenlerin ve bu sözü dinleyenlerin kanalı olan Nurs FM, 2014 yılından beri var olduğu yayıncılık hayatı boyunca, başlangıçtaki çizgisini hiç bozmamış, yayın kalitesini geliştirmek ve iyileştirmek dışında hiçbir değişiklik yapmamıştır. Reklamlardan gelir elde etmek amacından çok, aynı fikirleri paylaştığı üretici ve satıcıların helal ticaret yapabilmelerine katkıda bulunabilmek için neredeyse bedava denebilecek ücretlerle reklamlar almaktadır. Aldığı reklam konusunda da son derece seçici olan Nurs FM, her reklam vermek isteyenin reklam verebileceği bir platform değildir. Dini bilgilerin doğru şekilde elde edilmesini amaçlayan bir kanaldır. dini radyolara aasında en kurumsal  olarak yayın yapan Radyo diyanet fm i de dinleyebilirsiniz.

Canlı Radyoları Dinle

Radyo Nurs dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri