Radyo Özgür

Radyo Özgür Dinle: Özgür Radyo, 1995 yılında başladığı yayın hayatına, İstanbul’da yerleşik stüdyoları ile devam etmektedir. İnternet vasıtasıyla da yayınları takip edilebilen Özgür fm dinle , tüm dünyadan dinlenmektedir.

Özgür Radyo Hangi Alanda Yayın Yapıyor?

Tarafsız ve güdülemez bir yapıya sahip radyo kanalında; güncel ve en önemli konular üzerine düzenlenen tartışma programı dikkat çekmektedir. Saat başı yayınlanan güncel haberler, ülkenin nabzını tutmak için idealdir. Türk sanatçılara ve sanata büyük saygı duyan kanal, halk müziği ağırlıklı yayın yapmaktadır. Radyo Alem fm ile pop müziğin  keyfine varabilirsiniz.

Özgür Radyo 95.1 FM ile Sizlerle

Sanatın kanatları altındayken, gündemden de uzaklaşmadan, tüm gerçekleri görmeye ve göstermeye çalışan Radyo Özgür, günün her saati dinleyicisi ile iletişim içinde olduğu bir yayın anlayışına sahip. İstek programları ile yayına yön verebilir, kendinizi ifade edebilir, güncel konulardaki tartışmaları dinleyerek güdümlenmemiş medyaya tanıklık edebilirsiniz. Teknolojiyi en iyi şekilde kullanan Özgür Radyo’yu, frekansa ulaşamadığınız zamanlarda bile internet üzerinden dinlemeye devam edebilir, ülke dışındayken bile ülkeden uzak kalmazsınız.

Canlı Radyoları Dinle

Radyo Özgür dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri