Radyo Seymen

Radyo Seymen Dinle: Seymen fm radyosu kuruluşu 1994 yılında başlamış dinleyicileriyle buluşmuştur. Radyo seymen dinle günümüze kadar canlı kesintisi hizmet veren geçmişi başarılarla dolu olan bir radyo kanalıdır. Yayın hayatından günümüze kadar kaliteli dürüst tarafsız dinletilere ev sahipliği yapmaktadır. 2010 Nisan ayına kadar Radyo Barış ismiyle dinleyici kitlesine seslenmiş ve geniş bir dinleyici kitlesine sahip olmuştur. 2010 yılında adını ve logosunda yeni değişiklikler yapmıştır. Bu sayede dinleyici kitlesini iki katına çıkartmış olup performansına her geçen gün yenisini eklemeyi başarmıştır.

Radyo Seymen ismini değiştirdikten sonra ise yeni başarılara imza atmış ve Vatan Medya Gurubuna katılarak gücüne güç katmıştır. İstanbul Merkezli olarak hizmet veren radyo kanalı Ülkemizin dört bir yanında dinlenmekte olup Anadolu ezgilerimizi Ülkemizin bütün sınırlarına götürmeyi başarmıştır. Orta ve iç Anadolu’nun hareketli dilleri yanı sıra bir çok farklı yörelerimizin halk müziklerini farklı tonlarda ki sesleri de sizlerle paylaşmaktadır. Müziğimizin vazgeçilmez olan Türkülerimizi en güzel bir şekilde seslendiren sanatçılarımızın enfes müziklerini sizlerle paylaşmaktadır. Bozlak müziğini ve diğer halk müziklerini sizle sunarak gönlünüze yer etmeye çalışmaktadır. Seymen Radyo Ülkemizde en çok dinlenen en çok beğeni toplamış olan ilk 3 radyo listesine başarıyla adını yazdırmıştır. Alternatif link site olarak  radyo seymen i buradan da dinleyebilirsiniz.

Seymen fm‘in  farkına varacaksınız ki bir çok mükemmel programlar düzenleyerek sizlerin kalbinde yer etmeyi başarmıştır. Değerli dinleyicilerinin bilgi sahibi olmaları açısından bir çok yeni programlar ekleyerek yörelerimize ait eşsiz güzellikleri ki Türkülerimizi paylaşmaktadır. İlk olarak Marmara bölgesinde dinlenen ve bir çok dinleyenin beğenisi kazanmıştır. Daha sonra bölge bölge yayılmış teknolojinin de gelişmesiyle birlikte radyo ağını geliştirmiştir. Seymen fm dinle, 2012 yılında Ulusal radyolar arasına ismini yazdırmış yayın hayatına devam etmiştir. Bu sayede seymen’nin dinlenme oranı artmıştır ve gün geçtikçe de artmaktadır. Ayrıca sadece Türkülerimiz ile değil en güncel hit müzikleri de siz sevenleriyle paylaşarak gönüllerde yer etmeye devam etmektedir.

Canlı Radyoları Dinle

Radyo Seymen dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri