Radyo Spor

Radyo Spor Dinle, İstanbul ili ve ilçelerinde dinlenen radyodur. Bunun yanı sıra her il için farklı frekansla Türkiye’de her ile ulaşmış bir radyo dinle istasyonudur.

Radyo Spor Hangi Alanda Yayın Yapıyor?

Yayın akışı tamamen her türden spor programları, canlı at yarışı programları ve canlı spor yayınlarından oluşan ve tüm sporsever dinleyiciye ulaşan bir kanaldır.

Radyo Spor107.2 Frekansı ile Sizlerle

Radyo Spor Frekansı: 107.2 MHz Frekansından İstanbul ve çevre illerden dinlenebilmekte olan radyo aynı zamanda canlı olarak Radyo Spor ’unsitesinden de takip edilebilir.

Radyo Spor Saran Holding bünyesinde Türkiye’nin ilk spor radyo kanalı olma özelliğine sahiptir. Tamamen sporun işlendiği kanalda yer yer at yarışı koşularına canlı bağlantı kurulmaktadır.

Güncel spor tartışmaları ile tarafsız olma çizgisini bozmadan sporun her türünü konu alan radyo kanalının dikkat çekici program ve programcıları da mevcuttur.

Radyo Spor Hafta içi her gün 17.30-18.30 Nesine Saatleri programı ile yine hafta içi her gün 22.00-00.00 saatleri yayınlanan Doğan’ın Kanunları adlı programlar radyo kanalının en dikkat çekici programları arasında yer almaktadır.

Canlı Radyoları Dinle

Radyo Spor dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Benzer Radyolar
Radyo Etiketleri