Radyo TRT Çukurova

Radyo TRT Çukurova Dinle: Trt Çukurova Fm dinle Türkiye Televizyon ve Radyo kurumu olan TRT’nin çalışmaları ile siz değerli dinleyicilerine hizmet veren bir radyodur. Ülke içinde veya ülke dışında yapmış olduğu hizmetlerle çok dinlenen şarkılar arasında yer almaktadır. TRT bünyesinde bir çok sayıda televizyon ve radyo kanalları dinleyicilerine eşi benzeri olmayan bir yayın hizmeti vermektedir.

Daha fazlası tarafsız kaliteli bir yayın akışı sergilediğinden bir çok dinleyeni bulunmaktadır. TRT Çukurova radyosunda TRT öncülüğünde ulusal yayınlar arasında yer almaktadır. Tam olarak 3 mart 1968 yılında Mersinde kurulmuş olup bir çok ilimizde de geniş yayın ağı sayesinde siz değerli dinleyicilerine en güzel hizmeti vermeyi hedeflemektedirler.

TRT Çukurova genelde bütün illerde ve yurt dışına bilgi vermeye başlaması saat 06:00 ile 18:00 arasında canlı yayın akışını sunmaktadır. İllere göre yayın akışı sergileyen ve illerde  bulunan kültürel özellikleri ve illerde olup biten haberleri dinleyicilerine sunmaktadır. Kaliteli ve hassas yayın yapan daha çok dinleyicilerinin bilgili bir hal almasını sağlayan yapıda içerikleri bulunmaktadır. Dünya gündeminde bulunan gelişen ve gelecekte olabilecek haberlere değinen geniş kapsamlı bir haber ağı bulunmaktadır.

Canlı Radyoları Dinle

Radyo TRT Çukurova dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri