Radyo Turkuvaz

Radyo Turkuvaz Dinle: Turkuvaz fm günümüzde hızla gelişmekte olan teknolojinin ardı sıra takip etmekte olan müzik sektörü ve radyoculuk sektörü bizlere en iyi hizmeti sağlamak için ellerinden gelen en iyi yayınları sunmaya çalışmaktadırlar. Müzik sektörün de yeni albümleri yepyeni sanatçıların çıkması radyoculuk sektörünü etkilemiş daha iyi hizmet vermek için çalışmalarını hızlandırmışlardır. Radyo Turkuvaz bu nedenden dolayı da dinleyici kendi duygusuna göre hizmet veren müziklerin kendisine en yakın hissettiği radyo frekansını dinlemektedirler. Baktığımız zaman radyoların bizlerin günlerinin en iyi şekilde geçebilmesi için çalışmaların da profesyonellik ön planda olmaktadır.

Turkuvaz Fm daha çok yayınların karışık müziklerin verildiğini göreceksiniz. Herkese hitap edebilen radyo da pop, arabesk, türkü, yabancı müziklerinde yayınlandığı müziklerde seçici davranarak en iyi en kaliteli müzikleri siz değerli dinleyicileriyle buluştururlar. Sadece kurulu olduğu ile değil Ülkemizin dört bir yanına kaliteli hizmetini verirler. Sadece müziklerle değil çeşitli eğlenceli programlarıyla mesela İbrahim Sadri’nin hoş sohbetleriyle sabahınıza renk katan programları hoş sohbet havasında geçer. Hafta içi genelde 07-09:00 arasında hizmet vermekte olan program canlı sunulmaktadır. Diğer programımızı ise radyomuzun vazgeçilmezlerinden olan Pınar, Pınarating adlı programı ile yayın yapmaktadırlar.

Radyo Turkuaz nerede olursanız olun Ülkemizin her yanında canlı bir şekilde dinleyebilirsiniz. Eviniz de iş yeriniz de veya aracınız da yayınlarını dinleyebilir sadece telefon bağlantıları ile değil sitemizde bulunan yorum kısmına radyomuz hakkında ki görüşlerinizi bildirebilir istek müziklerde bulunabilirsiniz. Hopedik Ayhan Bey’in sunmuş olduğu programı ise günün 14 ile 16:00 arasında canlı bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Canlı Radyoları Dinle

Radyo Turkuvaz dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri