Romantik Türk

Romantik Türk Dinle: Slow aşk parçalarının en çok yer aldığı romantik Türk radyosu, geniş hizmet ağı ve dinleyici kitlesi ile uzun yıllardır yayında olan bir radyodur. En güzel ve en sevilen romantik türk şarkılarını dinlemek için doğru adres niteliğindeki radyo istasyonu, 103.4 frekansından yayın yapmaktadır. 2005 yılında yayın hayatına başlamış olan romantik türk radyosu, bir süre öce Polat FM adı ile hizmet vermekteydi. Gerekli izinler doğrultusunda adının romantik türk   radyosu olarak değişmesinde karar kılan kurucular, yıllardan beridir ismini yansıtan nitelikleri ile radyo hizmeti vermeye devam etmektedir.

Romantik Türk   Radyosu Müzik Türleri

Ağırlıklı olarak pop müzik çalınan romantik Türk radyosu aynı zamanda rock ve nostalji türündeki en güzel şarkılara da ev sahipliği yapmaktadır. Genel olarak romantik Türk radyosu için popüler müziğin kaliteli adresi demek doğru olacaktır. En son çıkan albüm şarkılarını takip etmek ve keyifle dinlemek için 103.4 frekansı herkesi ortak noktada buluşturan ender radyolardan biridir.

En Güzel Aşk Şarkıları Romantik Türk Radyosu’nda

Kaliteli alt yapısı ve birinci sınıf radyoculuk anlayışı ile uzun yıllar önce sektöre adım atmış olan romantik türk radyosu, radyo dinleyicilerinin beklentileri doğrultusunda en güzel aşk şarkılarını kesintisiz olarak çalmaya gayret eden bir radyodur. Aynı zamanda uzun süredir dinlemediğiniz için özlediğiniz pek çok nostalji şarkıyı da burada bulabilirsiniz.

Canlı Radyoları Dinle

Romantik Türk dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri