Tempo Türk

Tempo Türk Hangi Alanda Yayın Yapıyor?

Tempo Türk dinle, popüler müziklerden seçmeleri Eskişehir halkına sunmaktadır. Müzik dinle türü konusunda belli bir alan ile sınırla kalmamakta her türden popüler ve hiçbir zaman güncelliğini kaybetmeyen müziklerden oluşturdukları listelerini çalmaktalar.

Tempo Türk Uydu Frekansı: Uydu yayını yapmayan Tempo Türk internet sitesi üzerinden canlı yayın akışını takip etme imkânı vermektedir.

İnternet sitesi üzerinden kendi hit 10 şarkılarının listesini yayınlayan Tempo Türk, istek şarkılar da almaktadır. Eskişehir halkı sık sık bu radyodan sms ile isteklerde bulunmaktadır.

Volkan Konak,Musa Eroğlu gibi klasikleşmiş isimler radyonun daimi olarak şarkılarına yer verdiği isimlerin başında yer alır. Programları daha çok istekler ve listeler üzerine ilerlemekte olup, DJ’leri sadece kısa anonslar için aralara girmektedir. Saat başlarında da kısa reklam araları verilir.

Tempo Türk Frekansı: 95.8

Tempo Türk Hangi İlin Radyosu?

Tempo Türk Eskişehir merkezli bir radyo olup, Eskişehir’in hemen hemen tüm ilçelerinde çektiği gibi Kütahya gibi yakın illerden de dinlenebilmektedir.

Canlı Radyoları Dinle

Tempo Türk dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri