Capital Radio

Radio Capital Dinle: Capital Radio dinle kuruluşu 1993 yılında olmuş siz sevenlerine en kaliteli bir şekilde seslenmeyi hedeflemişlerdir. Yayın hayatına Ankara’da başlamış 2007 yılında Doğuş Yayın Grubuna satılmış bulunmaktadır.

Capital RadioFm radyo’nun tanıtımı Seymenle Parkın’da halka açık bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Sadece Ankara bölgesine değil Ülkemizin bir çok alanına seslenerek dinleyicilerini mutlu etmektedir. Radyonun Halkla ilişkiler bürosu İstanbul’dadır. Capital Radio Programların yönetimiyse Los Angeles’da bulunmaktadır. Gelişen ağlara radyomuz’da katılarak geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmış kuruluşundan günümüze kadar geniş bir yer edinmeyi başarmıştır. Radyo frekansı 99.5 tir bu frekansı ayarlayarak radyo aletinizde dinleyebilirsiniz.

Capital Radio bir çok enfes müziklere hoş sohbetler programlara ev sahipliği yaparak sizlere seslendiğini göreceksiniz. Radyo Jingle’ler yaparak da tanınmaktadır  Ankara’s hottest music, Ankara Online jingleleriyle tanınmaktadır. Programlarını başarıyla gerçekleştirerek dinleyici kitlesini her geçen gün artırmaktadır. Öncesinde N101 ismiyle ile dinleyicisine hitap eden radyo Ntv Radyo, NtvSpor Radyosu ve Radyo Eksen gibi dinleyici kitlesi büyük radyo kanalları ile kardeş istasyonları bulunmaktadır. Bu sayede birlikten güç doğar bilinci ile yürütülen çalışmalar son derecede kaliteli keyif verici olmaktadır. Günümüzün en revir gören güçlü radyoları arasına girmeyi başarmıştır. İstanbul’da da kesintisiz hizmet veren radyo Doğuş gurubuna geçerek gücüne güç katmış bulunmaktadır.

Canlı Radyoları Dinle

Capital Radio dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri