Gebze FM

Radyo Gebze Dinle: Gebze FM Gebze’nin yerel hizmet veren radyolarından olan Gebze FM, uzun süredir devam ettirdiği canlı yayın dinle hayatı ile pek çok dinleyenin kaliteli Arabesk müzik yayınları ile tanışmalarına olanak sağlamıştır. Gebze sakinlerinin oldukça yoğun ilgi gösterdiği radyo, misyon olarak arabesk müziğin kaliteli adresi olarak görmekte ve bunun için sürekli gelişip yenilenerek hizmet vermektedir. 95.4 adresi üzerinden tüm Gebze halkına seslenen radyo, online olarak internetten izlenebilen özelliği ile de tüm Türkiye’nin Gebze FM ile keyifli saatler geçirmesi söz konusudur.

Gebze FM Frekans Bilgileri

gebzefm

Kaliteli hizmet anlayışı ile dinleyici kitlesini her geçen gün artıran Gebze FM, alanında başarılı programcıları ile hedefledikleri dinleyici ağına büyük ölçüde ulaşmış niteliktedir. Gün içinde dinleyenlerin istek şarkı talebinde bulunabilecekleri hizmet ve programları, sevilen şarkıların istenen anda radyoda çıkmasına olanak sağlamaktadır. Ayrıcalıklı ve kaliteli Arabesk müziğin adresi olan Gebe FM, sektördeki tüm çabasını kaliteli ve dürüst yayıncılık için harcamakta ve çabalarının karşılığını da geniş bir dinleyici kitlesi ile büyük ölçüde almış sayılmaktadır.

Gebze FM Yayın Akışı

Günün en güzel saatlerini keyifli Arabesk şarkıları ile taçlandırmak isteyenleri Gebze FM’de pek çok güzel arkı ve kaliteli programlar beklemektedir. Kemalle Şarkını dinle, Yalnızların Adamı Ahmet, Uğur Gencer’le Akşam Seli gibi pek çok seviyeli program, içeriklerine kattıkları seviyeli sohbet ve en güzel Arabesk şarkılarla, radyo keyfinin katlanıp artmasına neden olmaktadır.

Canlı Radyoları Dinle

Gebze FM dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri