Ordu Fm

Radyo Ordu Dinle: Ordu Fm yayınlarında Türkçe yabancı müziğin şarkılarına yer veren Ordu FM, sadece Ordu sakinlerinin değil, tüm Türkiye’nin takip ettiği bir radyo Ordu dinle istasyonudur. Ordu ilinde yayın hayatına başlayan ve 89.2 adresinden ulaşılabilen Ordu FM, radyoculuk hizmetlerine daha yeni giriş yapmış olmasına karşın, sağlam ve istikrarlı duruşu ile kısa sürece oldukça iyi bir dinleyici kitlesine ulaşmıştır.

Ordu FM Yayın Akışı

Birbirinden eğlenceli programlar içinde yer verilen sevilen ve popüler ünlü konular, Ordu FM ayrıcalığını ortaya koymakta ve oldukça keyifli zaman geçirmeyi mümkün kılmaktadır.  Kesintisizi müzik anlayışı ile günün her anını müzikle zenginleştiren radyo, sevilen programcıların seviyeli programları ile daha ilgi çekici hale gelmiştir. Mahallenin delisi gibi özgün programlara çatısı altında yer veren Ordu FM, güncel ve popüler şarkıları ile gençlerin ve genç kalmak isteyenlerin en çok dinledikleri radyolar arasında yer almaktadır.

Ordu FM İle 24 Saat Müzik

Radyo dinlemeyi keyifli ve kaliteli hale getiren Radyo Ordu FM, mutlaka her radyo severin keşfetmesi gereken niteliklere sahiptir. Kendi sitesi üzerinden gerçekleştirdiği yayın ve ünlülerin konser bilgileri gibi detaylar, pek çok kişinin sıkı takipçisi olmasına neden olmaktadır. Türkçe şarkılarla gönüllere hitap etmeyi kıza zamanda keşfetmiş olan Ordu FM, en hit yabancı şarkılarla da eğlencenin zirvesine ulaşmanızı sağlamaktadır. Kurumsal radyoculuk hizmetleri ile kısa sürede benimseniş olan Ordu Fm aynı zamanda internet üzerinden de dinlenebilir.

Canlı Radyoları Dinle

Ordu Fm dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri