Ostim FM

Radyo Ostim Dinle: Ostim radyo, Ankara’nın en seçkin radyolarından biri olan ve müzik dinle çeşitliliği beklentileri karşılamada yeterli olan Ostim fm radyosudur. Türk halk müziğinin en sevilen şarkılarına yer veren yayın akışı ile bu türe müzik dinlemek isteyenler sürekli olarak ostim FM dinlemeyi tercih etmektedir. 2002 yılı öncesinde pop müzik alanında yayın gerçekleştiren radyo, aldığı radikal kararla Türk halk müziği severlere hizmet vermeyi tercih etmiştir.

Ostim FM Frekans Bilgileri

radyo Ostim fmAnkara’nın sevilen radyolarından biri olan ve bununla yetinmeyen Ostim radyo Türkiye’nin her yerinden dinleyici kitlesine sahip olan bir radyodur. Ayrıca kendi resmi internet sitesi üzerinden yurt içinde ve dışında olmak üzere her yerden dinlenebilme özelliği ile ulusal radyo niteliği olan radyo istasyonudur. Eğlenceli ve seviyeli programları ile Türküleri en güzel şekilde dinleyiciye ulaştırma konusunda yılların deneyimlerinden faydalanmakta ve dinleyici beklentilerini karşılayan nitelikte hizmet verilmektedir.

Türkülere Can Veren Ostim Fm

Radyodan türkü dinlemenin en keyifli hali olan Ostim FM, türkülere can vermekle kalmayıp, pek çok türkü sevenlerin duygularına ortak olmakta ve onların yüzlerinde tebessüm oluşturabilmektedir. Çok sayıda popüler müzik yapan radyonun varlığına karşın, sayısı az ve tükenmekte olan Türk halk müziği türünde yayın hizmeti vermek, Ostim FM ve kurucuları için en büyük keyiflerden biridir. Alanında iddialı tarzı ve hizmetlerini destekleyen ve takip eden dinleyicileri ile Ostim FM için Türkiye’nin en değerli Türk halk müzik radyosu demek mümkündür.

Canlı Radyoları Dinle

Ostim FM dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri