Radyo Aşk fm

Aşk Fm dinle: Aşk fm Türkiye’mizin Ankara ilinden yayınlarını sürdüren Ankara ilinde ve diğer illerde büyük bir dinleyici kitlesine sahip olan kanal en çok dinlenen Arabesk radyoları arasında adını birinci sıraya yazdırmayı başarmıştır. Aşk Fm Her geçen gün gelişen teknolojiden faydalanmasını bilen kanal en iyi şekilde ağını yenileyerek başarılı işlere imza atmışlardır. Ankara’nın başta olmak üzere diğer illerinde en çok dinlenen radyoları arasındadır.

Radyo Aşk Fm kalitenin ve dürüst yayın anlayışından kopmadan devam eden yayınları boyunca dinleyicilerine en iyi şekilde arkadaş olma gayreti içerisinde hem yayın esnasında hemde arka planda iken özverili çalışmalarından ödün vermeden yayınlarını devam ettiren profesyonel ekipmanlara sahiptirler. Başarılı profesyonel ekipmanları sayesinde yayınları daha eğlenceli hale gelmektedir. Yayın esnasında canlı yayına katılan dinleyicilerimiz sadece telefon bağlantılarıyla değil sitemizden de irtibat kurarak bizlere istek arabesk müziklerinizi ve radyo hakkında ki düşüncelerinizi bizlere bildirebilirsiniz.

Yayıncılık hayatı sloganı “Türkiye’nin Yeni Aşkı” sloganı ile yayın hayatına başlayan kanal bir çok başarılı işlere imza atmıştır. 100.2, 100.1 ve 102.2 frekans adresiyle bağlantılara katılabilirsiniz. Aşk fm Her nerede olursanız olun radyoya hiç bir aksaklık yaşamadan bağlanabilirsiniz.  Facebook gibi sosyal medya araçlarından faydalanarak radyonun programlarından haberdar olabilirsiniz. Dinleyicilere her zaman için saygılı davranmış saygıda kusur etmemiş çok büyük bir kitleye sahip radyo frekansıdır. AŞK yazıp boşluk bırakıp 3969’a isteklerinizi mesaj ile çalışanlarımıza bildirebilirsiniz.

Canlı Radyoları Dinle

Radyo Aşk fm dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri