Radyo Dolunay Fm

Radyo Dolunay Dinle: Dolunay Fm dinlerken daha çok rastlayacağınız dini konular, canlı ilahiler, tasavvufi konuları ele alan değerli dinleyicilerine dini bilgiler hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayan bir yayın kuruluşudur. Dini bilgilerimizi daha da kuvvetlendirmek ve varsa yanlışlarımızı doğrularını öğrenerek en iyi şekilde bilgi sahibi olmamızı hedeflemişlerdir.

Değerli dinleyicilerini İslam daha da çok yaklaştırmak ve manevi duygularımızı ruhlarımızı bir nebze’de olsa hareketlenmesini sağlamayı hedeflemişlerdir. Çok büyük bir dinleyici kitlesine sahip olan Dolunay FM bizlerin kalbini fethetmektedir. Yayın hayatına ve hizmetlerine İstanbul’da başlamış bulunmaktadır.

Dolunay Fm Canlı dinleyebilmeniz için radyonuzu 108.00 frekansına ayarlamanız gerekmektedir. Sitemizden de canlı bir şekilde dinleyebilir evinizde ofisinizde her nere olursa olsun dinlemeniz asla bir problem yaşamazsınız. Radyo kuruluşu yıllardır dürüstlüğünden bir ödün vermemiş en kaliteli yayını bizlere sunmaya çalışmışlardır. Radyoda ayrıca kur’an-ı kerim dinletisi de verilmektedir. Dolunay Fm böylece insanlarımızın kur’an-ı kerim okuma alışkanlıklarını da artırılmaya çalışılmaktadır. İnsanlarımızı iyiye yönlendirmeye amaçlayan Dolunay radyosuna minneti bir borç biliriz.

Canlı Radyoları Dinle

Radyo Dolunay Fm dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri