Radyo İlef

Radyo İlef Dinle: İlef fm radyosunu sitemizden canlı dinleyibilir aksaklıklar olmadan keyif verici yayın dinle program akışını sizlerde göreceksiniz. İlef dinleyicileri Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından kurulmuş olup bir çok kişiye genç yaşlı demeden en iyi şekilde hitap edebilmektedir. Yayın akışlarının güzel olması ve şarkıları büyük bir dinleyici kitlesine hitap ederek dinleyenlerini hayran bırakmaktadır. Eğer Ankara’da yaşıyorsanız frekansınızı 91.0’a ayarlayarak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Radyo İlef radyonun kurulumu 1996 yılında kurulmuş olup Odtü Üniversitesi radyosundan sonra en çok dinlenilen üniversite radyosu olma ününü kazanmıştır. En son çıkan albümleri şarkıları siz sevenleriyle paylaşarak sizlerin keyifli zamanlar geçirmesini sağlayabilmektedir. Radyonun avantajlarından bir tanesi ise Üniversite adı üzerinde yayın yapıyor olması bu sayede daha çok katılımın olması gerçekleşmektedir. Gençlerin daha çok radyoya katılımıyla ve istek parçalarıyla radyo’da bu sayede kulağa ruha hoş gelen daha önce hiç duymadığınız şarkıları sevenleriyle paylaşarak daha çok katılımın olması sağlanmaktadır. Çalışanlarının eskisinden daha çok dikkatli olarak ve her geçen gün radyonun gelişmesi için bir çok programlar düzenleyerek sizlerin daha keyifli bir hal almasını sağlayabilmektedir.

Radyo İlef için bir çok yeni çalışmalar yaparak radyonun her yerde Ülkemizin her yerinde dinlenilmesi için çalışmalar yapılmıştır. Bu sayede dinleyici kitlesi her geçen gün artmaktadır. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte mobil cihazlarından İnternet ile bağlanarak radyomuzu sorunsuz dinlemenin keyfini sürebileceklerdir. İphone ve android mobil cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışma sağlayabilmektedir. Olabildiğince hareketli müzikleri çalarak sizler ile paylaşarak sizlerin gün içresinde daha aktif olmanızı sağlayabilmektedir. Radyo ilef fm Ankara Üniversitesi ve Ankara bölgesinde ki gelişen haberleri de sizler ile paylaşarak bilgi olmanızı sağlayabilmektedir. Bu sayede dinleyicilerin daha aktif ve katılımlarının sağlayarak radyonun online dinleyeni her geçen gün artmaktadır.

Canlı Radyoları Dinle

Radyo İlef dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri