Radyo İz

Radyo İz Dinle: İz Fm dinle radyosunun yayınlarını Türkü müziklerini sitemizde canlı dinleyebilir istek müziklerde bulunabilirsiniz. Sloganı”İz Bırakanlar Unutulmaz” Sloganı ile yayın hayatın çıkan Türk Halk Müzikleriyle yayınlarını devam ettiren eşi benzeri bulunmayan radyo istasyonudur. Geçmişi başarılarla dolu geleceğe umutla bakan istasyon 2 kanalda Kanal 1 ve Kanal 2 olarak iki ayrı yayın yapmakta olup Radyo İz ve nostalji Türkçe pop müzik radyosu olan Abad Fm ile ortak yayınlarını sürdürmektedirler.

Ortak yayın anlayışıyla devam eden böylelikle de gücüne güç katmayı bilmiş radyoculuk sektöründe emin adımlarla yollarına devam etmektedirler.

Türkü çeşitliğin fazlalığını sizlerde duyacaksınız. Radyo İz Bilgisayarımızda winamp programı yüklü olduğu sürece ve Real player yüklü olduğu sürece sizlerin bilgisayarında sorunsuz bir şekilde çaldığını göreceksinizdir. Tarihimizde iz bırakmış sanatçıların biyografilerini anlatarak Türkülerin öyle yayınlayan ve türküleri hakkında geniş bilgiler vererek bilgi sahibi olmamızı sağlayan radyo istasyonudur. Her daim güncel kalmayı başarmış güncel konuları ele almış Türklük maneviyatını dinleyicilerine aktarmaya başarmış radyolar arasında eşi benzeri bulunmayan radyo frekansıdır. Diğer radyolara da örnek olabilmeyi başarmış başarı yolunda emin adımlarla yürümeye devam etmektedirler. Alternatif Türk Sanat Müziği şarkıları sunan Uludağ fm radyosunu da sizlere tavsiye ederim.

Canlı Radyoları Dinle

Radyo İz dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri