Radyo Mydonose

Radyo Mydonose Dinle:  Mydonose Fm müzik sektörü ve radyo sektörü teknolojinin de ilerlemesi ile gün geçtikçe farklı boyutlarda ilerlemektedir. Her gün müzik dinle sektörüne olan ilgi ve alaka artması ile birlikte kullanıcılarında seçicilik özelliği artmaktadır. Maydonoz fm insanlar kendilerinin gün boyunca aktif ve enerjik bir şekilde hareket edebilmeleri için kendilerini zinde yani hareketli tutabilecek şarkılar veren radyolar aramaktadırlar. Şarkıların yanı sıra güleç muhabbet ve bilgi verici sohbetlerin yapılabileceği radyo frekansları aramaktadırlar. Bu yüzdendir ki radyo Mydonose FM çalışmalarını bu yönde yaparak kaliteli bir hizmet vermektedir. Her geçen gün çalışmalarına yenisini ekleyerek dinleyicilerine profesyonel bir hizmet vermektedirler.

Radyolar artık hayatımızda önemli bir iletişim aracı olmak durumundadır. Her geçen gün ise radyolara bir yenisi eklenmektedir. Bu yüzden mydonese ekibi çalışmalarına bir yenisini ekleyerek dinleyici kapasitesini artırmayı hedeflemektedir. Radyo Mydonose Yayın hayatına 1998 yılında Ocak ayında başlayarak Rayşaş Holding altyapısı dahilinde ekip oluşturulup kurulması tamamlanmıştır. Yayın hayatı boyunca da kesintisiz dinletiler yayınlar vermektedir.

Yayınlarında Türkçe, İngilizce ve karışık müziklerin verilerek dinleyiciyi mutlu etmektedir. Ayrıca istek parçalarda da bulunabilir isterseniz sitemizden isterseniz de radyonun telefon numarasından bağlantılar yaparak isteklerinizi dile getirebilirsiniz. Mydonose radyosunun sloganı ise “Hayatınızı Değiştirecek Süprizler” sloganıyla yola çıkarak hizmetlerini en üst seviyede devam ettirmeye çalışmaktadır. İstanbul ilinde yayın hayatına başlamış olup günümüze kadar varlığını devam ettirmiş dinleyicilerin favorileri arasında yer almayı bugünde olduğu gibi başarmıştır. Canlı Mydonose fm Ayrıca digiturk,d-smart ve Türk-sat uydu araçları ile de çalışmalarını sürdürerek kesintisiz bir hizmet vermektedir. Müziğin tadına varabileceğiniz tek adres bu radyodur. Müzik dinletisinin yanı sıra da çeşitli programlarında verildiği aktif bir radyo kanalıdır. Sitemizden canlı bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Canlı Radyoları Dinle

Radyo Mydonose dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri