Radyo Nefes

Radyo Nefes Dinle: Nefes Fm sitemizden ücretsiz sorunsuz bir şekilde müziklerini dinle yayınlarını canlı takip edebilirsiniz. Radyoculuk sektörünün gelişmesi üzerine bir çok radyonun kurulması teknolojinin gelişmesiyle birlikte olmuştur. Radyo Nefes yayıncılık hayatı şubat ayında 2008 yılında kurularak dinleyicilerine en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadırlar. 3 sene boyunca değerli dinleyicilerini sohbet havasında ağırlayarak yayınlarını başarılı bir şekilde sürdürmüşlerdir.

Radyo Nefes Fm 2011 yılında çalışmalarını yenileyen radyo Shoutcast radyo sistemi üzerinden test yayınlar yaparak Türkçe müzikler paylaşmışlardır. Radyo Nefes Her nerede olursanız olun güçlü ağıyla eviniz de iş yeriniz de veya aracınız da siz değerli dinleyicilerini radyolarına konuk edebilir sizlerin müzik isteklerini sizleri kırmadan gerçekleştirebilirler. Arabesk müzik alanında Ankara radyosu olan Radyo Megasite fm i de takip edebilirsiniz.

Nefes Fm bir çok dinleyicinin radyoya bağlantılar kurduğunu canlı yayınlarının sohbet havasında çok nezih bir şekilde gerçekleştiğini görebileceksiniz. 1 eylül’de 2012 tarihinde yepyeni çalışmalarıyla dinleyicisiyle buluşan radyo sloganını da belirleyerek “Damardan Kalbe Yeni Aşkımız” sloganı ile dinleyicilerine en iyi hizmeti sağlamaya çalışmışlardır. Yayınlarında genel olarak arabesk, fantazi müzikler, Türk halk müziği ve Türk sanat müziği paylaşarak sizlerin her zaman en büyük destekçiniz sesiniz olmaya devam etmişlerdir.

Canlı Radyoları Dinle

Radyo Nefes dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri