Radyo Sultan

Radyo Sultan dinle: Sultan fm Kilis’ten yayın yapan radyo Sultan kanalı, il dışından dinlemek isteyen hemşehrilerine de internet üzerinden yaptığı yayınlar ile ulaşmaktadır.

Özgür Radyo Hangi Alanda Yayın Yapıyor?

Başta fantezi-arabesk olmak üzere, sevilen her türden şarkılar, Özgür Radyo’da kendisine yer bulabilmektedir. En hoş sohbetlerin geçtiği programlar da, dinleyici sayısının yüksek olmasını sağlamaktadır.

Sultan Radyo 106.0 FM ile Sizlerle

20 aşkın süredir süren yayın hayatı boyunca, en kuvvetli destekçileri ve sponsorları ile hep birlikte büyüyen ve güçlenen Sultan Radyo; yerel haberleri, gençlerin dilinden konuşan programcıları, en güzel müzik parçaları ile daha uzun yıllar sektörde var olacak gibi görünüyor. Yerel işletmelere ve tüccarlara da, reklamlarını yayınlayarak, büyümeleri yönünde destek vermektedir. Radyo Sultan telefon ile veya internet sitesi üzerinden gönderilecek mesajlar ile isteklerinizin çalınmasını sağlayabilirsiniz. Son derece titiz ve işini ciddiye alan bir ekip ile çalışan Sultan Radyo, geçmişine bakıldığında görülen başarılarını sonraki yıllarda da sürdürmek amacında ve kararlılığında.

Canlı Radyoları Dinle

Radyo Sultan dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri