Radyo Süper FM

Radyo Süper Dinle: Süper FM her gün artan dinleyici kitlesiyle ses getirmeye devam etmektedir. Dinleyici kitlesinin artması yapmış oldukları programlar ve tüm dinleyicilerine hitap eden etkileyici müzikleriyle sizlerle bir araya gelmektedirler. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte radyoculuk sektörününde gelişmesinden büyük bir şekilde etkilenerek kendilerine teknolojiden faydalanmayı bilmiş dinleyici kitlesini artırmayı başarmıştır.

Ülkemizde başarılı işlere imza atmış etkileyici programlarıyla ses getirmeye devam etmektedirler. Süper FM yerel radyolar arasında adını listenin başına yazdırmayı bilmiş kaliteli kendine özgü çalışmalarıyla her geçen gün kendini geliştirmesini bilmişlerdir. Kimseyi kırmadan hoş rekabet serüveninde başarılı emin adımlarla yol alarak ilerleyen radyonun kendine güveni çalışanlarına güveni tamdır.

Radyo Süper Fm dinlerken son çıkan pop müzikleri ve birbirinden değerli müzikleriyle değerli dinleyicisiyle buluşmaktadırlar. Yayın hayatına ağustos ayının 28’nde 1992 yılında başlayarak Cem Uzan tarafından kurulmuştur. İlk olarak yayını İstanbul üzerinden veren radyo İlk olarak Fatih Erkoç’un değerli eseri olan Oynatmaya az kaldı eseriyle dinleyicisine seslendirmişlerdir. TMSF 2003 yılından başlayarak 2005 yılına kadar radyonun yayın hayatını üstlenerek kalitesine kalite katarak kendilerine özgü çalışmalarını sürdürmüşlerdir. Daha sonra 2005 yılından sonra dev kuruluş Canwest adlı gruba satılarak hizmeti böyle devam ettirmiş daha sora Spectrum Medya gurubu günümüzde olduğu gibi çalışmalarını devam ettiren radyodan tüm dinleyicileri memnun kalmaktadırlar.

Süper fm her nerede olursanız olun radyonun yayınlarını arabanız da iş yeriniz de veya aracınız da nerede olursanız olun çalışmalarını kesintisiz bir şekilde hızla sürdürmeye devam eden radyonun dinleyicisiyle birlikte daha da güçlenerek başarı yolundan emin adımlarla ilerleyebilen yerel radyolar arasında adını ilk sıralara yazdırmayı bilen radyolar arasında tatlı rekabet içerisinde yürüyen kesintisiz ve kaliteli yayınlarıyla adını duyuran kanal gücüne güç katmasını bilmiştir. Türkçe olarak yayınlarını sürdüren kanal İstanbul üzerinden yayın hayatını sürdürmektedirler. Bir çok büyük radyolar ile kardeş istasyona sahip olan radyo Metro Fm,Joy Fm ve TÜRK fm gibi kaliteli radyolarla çalışmalarını gerçekleştirerek güçlerine güç katmaktadırlar. D-smart ve Türksat 3a uydusu ile de Süper Fm’e sorunsuz bir şekilde bağlantılarınızı yapabilirsiniz.

Canlı Radyoları Dinle

Radyo Süper FM dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri