Radyo Viva

Radyo Viva Dinle: Viva fm radyosunu sitemizden şarkıları yayınlarını canlı dinleyebilirsiniz. Çağımızda teknolojinin giderek büyümesi üzerine faydalanmasını bilen radyolar da gelişerek büyümüş radyoculuk sektöründe büyük bir yankı uyandırmıştır. Her geçen gün büyeyen sizlerin destekleriyle de gücüne güç katan radyoculuk sektöründe giderek gelişmekte değerli dinleyicilerine en iyi hizmeti sağlamaya çalışmaktadırlar.

Radyo Viva Fm dinlerken bir çok güncel en çok dinlenen müziklerin verildiğini dinleyicilerinin mesaj yoluyla veya canlı bağlantılarımızı katılarak isteklerini ve radyo hakkında ki görüşlerini bildirerek katılımlarını sürdürdüklerini göreceksinizdir. Haziran ayında 1999 yılında yayın hayatına başlayan radyo tüm hızıyla çalışmalarını sürdürmekte günümüze kadar başarılı bir şekilde gelmeyi başarmıştır. Erol Aksoy tarafından kurulumu yapılan radyo 2008 yılında TMSF’ye devredilmiş daha sonra Televizyonu da kurularak hem radyo hemde tv ile tüm severleriyle buluşarak güçlerine güç katmaktadırlar. Tamamen Türkçe yayın yapan yayınlarını büyük bir keyifle dinleyicilerine aktaran başarılı ekipmanlara sahiptirler. Bu sayede radyo dinleyicilerinin vazgeçilmezi haline gelebilmektedir.

Pop müziğin ve fantezi türlerinde müziğin tadını bu adreste alabileceğiniz eşsiz bir radyo frekansıdır. D-smart Türksat 3A uyduları ile tüm dinleyicilerine seslenebilmek te dinleyicileri her nerede olursa olsun seslerini duyurabilmektedirler. Evinizde iş yeriniz de veya aracınız da nerede olursanız olun dinleyicilerine en iyi şekilde seslerini duyurarak hizmet veren radyonun kendine özgü çalışmaları devam etmektedir. Ayrıca radyo Viva FM show radyo ile kardeş istasyon olarak güçlerine güç katmış yayın hayatını hız kesmeden bütün hızlarıyla devam etmektedirler. Çok önemli spikerleriyle yayın hayatlarını sürdüren dinleyicilerini memnun ederek saygıda kusur etmeden yayın hayatlarını sürdüren yayıncılık anlayışın kalitenin ve doğru yayıncılığın bulunduğu radyoda asla sıkılmadan günlerinizi geçirebilirsiniz.

Canlı Radyoları Dinle

Radyo Viva dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri