Muğla Radyo Örnek

Radyo Örnek Dinle: Örnek Radyo Frekansı: 97.7 Muğla sınırları içerinde bulunan ofisten yapılan yayınlar, karasal canlı yayın olarak frekansından ve online dinle olarak internetten dinlenebilmektedir.

Örnek Radyo Hangi Alanda Yayın Yapıyor?

Türk Sanat Müziği ağırlıklı olmak üzere, arabesk ve fantezi müzik yayını yapan Örnek Radyo, Türk Halk Müziğinin de en seçkin parçalarını sunmaktadır.

Örnek Radyo 97.7 FM ile Sizlerle

Henüz özel radyoculuk yaygınlaşmamışken, 1993 senesini başlarında yayın hayatına atılan Örnek Radyo, pek çok başka özel ve yerel radyoya örnek olmuştur. Atatürkçü kişiliğini duyurmaktan ve gururla sunmaktan vazgeçmeyen Örnek Radyo,  Muğla ilinin genel durumunun küçük bir özeti gibidir. Yansız olmaya çalışan ve tarafsız kalmaya çalışan Örnek Radyo, sosyal sorumluluklarının da bilince olarak, sadece müzik yayını değil, yerel haberlerinde yayını yaparak, il ve çevresinde iletişimin sağlıklı sürdürülmesini sağlamaktadır. Seyyah programını yapan Seyyah, Damardan Damara programını yapan Süleyman ve Nurşenvari programı yapan Nurşen gibi, alanında çok tanınan ve başarılarını ortaya koymuş programcılarla çalışmaktadır.

Canlı Radyoları Dinle

Muğla Radyo Örnek dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri