Rock FM

Radyo Rock Dinle: Rock fm müzik konusunda kendisini kanıtlamış olan radyo rock fm dinle Türkiye’de rock müzik severler için hizmet veren başta gelen radyo siteleri arasında başı çekmektedir. Rock fm 94.5 fm bandından hizmet vermektedir. Rock müzik harici olarak metal müziklere de yer veren radyo  dinleyicileri genelde genç kesim  ağırlıkta bulunmaktadır.

Rock müzik  yayın ilkesi olarak sadece kendisini müzik severlere adamış din,siyaset, ırk, kişi ayrımı yapmadan herhangi bir kesimden yana olmadan sadece  yayınlarında müzik severler hizmet veren tarafsız adil bir radyo istasyonu olarak bilinmektedir.

Rock fm rock müzik arşivi olarak büyük geniş bir arşive sahip bir radyo istasyonudur. Her rock severin sevdiği istediği  veya arayıp da bulamadığı bütün rock müziklerini radyo da dinleme fırsatınız olacaktır. Türkiye’nin tek rock radyosu olarak sloganı olan radyonun bu alanda başarını kanıtlamış ve iddalı olan bir radyo istasyonudur.

Radyonun web sitesini incelediğimizde rock müzik severler için  rock sanatçılarının albüm haberlerini, ve rock sanatçıların hayatları gibi değişik şekillerde rock ile ilgili bilgiler bulmanız mümkün olacaktır.

Rock FM İletişim

E-posta: [email protected]
İnternet Sitesi: http://www.rockfm.com.tr
Ofis: Altunizade / Üsküdar
Yer: Istanbul, Turkey

Rock Fm Frekans Bilgileri

İstanbul 94.5
Rock Fm bu frekanslar doğrultusunda dinlenebilir yada sitemizden 24 saat boyunca online rock fm dinlenebilir.

Canlı Radyoları Dinle

Rock FM dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri