Virgin Radio

Virgin Radio Dinle: Virgin fm Dünya’da ve Ülkemizde’ki teknoloji gelişmesiyle beraber gelişim etkilerini radyo kanalları da göstermektedir. Radio Virgin dinle bir çok yeni cihazların çıkmasıyla televizyon,laptop,tablet ve mobil alanda bir hayli gelişimin olması sebebiyle dinleyicilerinde bir hayli arttığı gözlenmektedir. Radio virgin bu sayede Ülkemizde ki radyo kanallarında daha kaliteli daha özverili bir dinletiler ve canlı programlar sağlanmaktadır. Üstün hizmet anlayışı kaliteli yayınlarıyla günümüze kadar gelmiş olup geçmişi başarılarla dolu bir radyo kanalıdır.

2008 yıllarının başlarında hizmete başlayan ve gün geçtikçe dinleyici kitlesi artan bir radyo frekansıdır. Politikası tarafsız bir yayın anlayışı olduğunda her geçen gün seviyesi düzeyi artmakta gelişmektedir. İstanbul’dan ülkemize seslenen radio virgin ,Capital radio’nun yeni versiyonu olarak dinleyicilerine seslenmektedir. İster internet üzerinden istersenizde uydu alıcısından evinizde iş yerinizde rahatlıkla keyifle dinleyebilirsiniz. Radyo frekansları ise şöyledir; Gaziantep 88.4,Bursa 97.8, Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Bolu, Çeşme, Diyarbakır, Fethiye, İzmir, Mersin, Osmaniye, Trabzon için ise 99.5 frekans adresi ile sizlere en kaliteli yayın adresini verirler.

Virgin günümüzde en çok dinlenen müziklerin çalındığını bazı saatlerde de güncel olayları sizlerle paylaşarak bilgi sahibi olmanızı sağlayacaklardır. Ntv Radyo, Ntv Spor Radyo, Kral Pop Radyo gibi bir çok dinleyici kitlesi yüksek olan radyo frekansları ile kardeş istasyonları bulunmaktadır. Bu sayede sizleri radyo ulaşımı kolay olup ekibin profesyonel oluşundan dolayı eşsiz programlara ev sahipliği yaptığını göreceksiniz.

Canlı Radyoları Dinle

Virgin Radio dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri