Yön Radyo

Radyo Yön Dinle: Yön Fm radyosunu sitemizden yayınlarını ücretsiz takip edebilir canlı dinleyebilirsiniz. Yön radyosu dinle Türkü radyoları arasında ilk sıralarda yerini almayı başarmış her zaman çalışmalarını büyük bir titizlikler sürdürmeyi başarmıştır. 11 yıldır radyoculuk sektöründe büyük işlere adım atmayı başararak günüme kadar gelmiş geçmişi başarılarla dolu hizmet anlamında en iyi çizgi de ilerlemeye devam etmektedir. 2003 yılında İstanbul ilinden yayın hayatına başlamış 96.9 frekansıyla hizmet vermektedir.

Uydu güçlü ağıyla her nerede olursanız olun sizlere ulaşabilmekte sizlerin gönüllerinde yer etmeyi hedeflemektedirler.Uydu: Türksat 3A -42.0E-Doğu frekans: 12130 Symbol Rate: 27500, FEC: 5/6 Polarizasyon: Vertical-Diket frekans ayarlarıyla her yerden ulaşabilirsiniz.

Yön radyoyu dinlemeye başladığınızda radyo da sadece türkülerin değil tam tamına 7 farklı müzik alanında siz değerli dinleyicilerine müzik vermektedirler. Alaturka,rock, anatolia,world,türkü ve kampüs kategorilerinde müzik vererek yayın hayatlarına devam etmektedirler. Radyoyu dinleyebilmek için winamp player bilgisayarınızda yüklü olduğu müddetçe hangi tarayıcıdan girersiniz girin sorun olmadan bağlanabilirsiniz. Sadece radyo aracı ile değil internet sitemizden müziklerini ve canlı yayınlarını sorunsuz bir şekilde takip edebilirsiniz. En son çıkan albümleri ve güncel haberlerden bilgiler vererek sizleri anında bilgi sahibi olmanızı da sağlayabilirler.

Radyo Yön büyük bir dinleyici kitlesine sahiptir ve bu dinleyici kitlesi twitter ve facebook gibi büyük sosyal arkadaşlık sitesinden beğeniler yaparak her geçen gün radyomuzun daha hızlı büyümesini diğer kullanıcılarla da daha çabuk ulaşmamızı sağlamaktadırlar. Yönelim Yayıncılık Sanayi ve Ticari A.Ş tarafından yayın hayatı yönetimi elinde olan şirket büyük bir titizlikle kullanıcılarına hitap ederek hizmetlerine devam etmektedirler. Sadece müzikler ile değil sanatçıların ölüm yıl dönümlerin de şarkılarını yayınlarlar ve otobiyografileri hakkında en iyi şekilde bilgi vererek sizlerin bilgi sahibi olmanızı sağlarlar.

Canlı Radyoları Dinle

Yön Radyo dinle için İstekleriniz / DESTEK İÇİN YORUM YAPIN..

Radyo Etiketleri